malejjarda.cz

S třicítkou přišlo vypadávání vlasů

26.07.2010

Nikdy bych neřekl, že si budu dělat těžkou hlavu z pohledu do zrcadla. Neměl jsem nikdy problém. Teď po třicítce se to ale trochu mění a pohled do zrcadla už není tak v pohodě, jako býval před pár lety.

Vlastně ještě před pár týdny to bylo v pohodě. Jenže jak jsem psal dříve, tak jsem přestal kouřit. Nevěřil jsem báchorkám o tom, že člověk když přestane kouřit, tak přibere. O opaku jsem se přesvědčil záhy. Za necelé dva měsíce jsem přibral 11 kilo a z mladíka s konfekční postavou (174 cm, 73 Kg) se stala koule. (84 kg) :(

Tak nějak mě to nastartovalo k tomu, abych začal přemýšlet o svém vzhledu. Už teď se děsím toho, co budu dělat, až přijde ten skutečný střední věk (40 let), kdy se chlapům hormony opravdu zblázněj.

S přemýšlením o vzhledu přišlo i přemýšlení o vlasech. Těch jsem měl před pár lety plnou hlavu. Husté vlasy jsem měl všude. Tak husté, jako jsem je měl před pár lety už je mám ale jen vzadu a na stranách.

Teď se mi dělá kolečko a hlavně kouty, se kterými když nic neudělám, tak se mi brzy spojí s oním kolečkem a než se proberu, tak budu mít čelo až na záda.

Dočetl jsem se, že vypadávání vlasů způsobuje dědičnost. To v mém případě asi těžko. Otec měl až do první chemoterapie vlasy jak dvacetiletý mladík. Dalšími důvody vypadávání vlasů jsou stres, intoxikace a špatná životospráva. To na mě sedí, jak prdel na hrnec.

Takže co teď s tím?

Narazil jsem na web chcivlasy.cz kde neslibují zázraky jako v televizních reklamách. Už jen kvůli tomu jejich výrobku věřím a vyzkouším ho. Jejich přípravek proti vypadávání vlasů vypadá opravdu zajímavě a tak ho prostě vyzkouším. (koupit onen přípravek je možné v eshopu: medaprex.cz)

Hned jak budu znát nějaká výsledky, tak napíšu. Nečekejte však, že to bude za týden. Jak už jsem psal, neslibují zázraky, ale dlouhodobý účinek při dlouhodobém užívání.

Malej Jarda doporučuje

Sázíte na sport? Rozhodně nemůžete minout největší české sázkařské diskusní fórum TipForum.cz. Najdete zde tipy na sázení, spoustu zajímavých soutěží o ještě zajímavější ceny a především perfektní partu lidí, kteří mají stejný koníček jako vy.

Podívejte se na výherní tikety a zkontrolujte si také výsledky Sportky.

Máte rádi golf? Sledujte Zápisník golfového nadšence na webu Jamky.cz